Din lokale kontakt

Indtast dit postnummer for at finde din nærmeste kontaktperson

thyssenkrupp Elevator A/S
(Sjælland)


Erhvervsvej 17 

2600 Glostrup 

Tlf.: 70 13 08 08

Gå til Google Maps

Din kontaktperson

Nyinstallation, Lifte – Sjælland og øerne
Claus Rasmussen
Tlf.: 30 43 00 06
claus.renerasmussen@tkeas.dk

Nyinstallation, Elevator & Rulletrapper – Hele Denmark
Michael Brøgger
Tlf.: 70 13 08 08
Michael.Brogger@thyssenkruppelevator.dk

Servicekontrakter – Sjælland og øer
Torben Hedengran
Tlf.: 21 68 55 65
Torben.Hedengran@thyssenkruppelevator.dk

Modernisering – Sjælland og øer
Kasper Olsen
Tlf.: 21 66 85 97
Kasper.Olsen@thyssenkruppelevator.dk

Modernisering – Sjælland og øer
Ole Harkjær
Tlf.: 21 66 85 97
Ole.Harkjaer@thyssenkruppelevator.dk

thyssenkrupp Elevator A/S
(Jylland)


Godthåbsvej 25 

8660 Skanderborg 

Tlf.: 70 13 08 08

Gå til Google Maps

Din kontaktperson

Nyinstallation, Lifte – Jylland og Fyn
Bent Johansen
Tlf.: 21 46 82 88
bent.johansen@tkeas.dk

Nyinstallation, Elevator & Rulletrapper – Hele Denmark
Michael Brøgger
Tlf.: 70 13 08 08
Michael.Brogger@thyssenkruppelevator.dk

Service, daglig drift – Jylland Nord
Niels Andersen
Tlf.: 26 15 72 49
Niels.Andersen@thyssenkruppelevator.dk

Service, daglig drift – Jylland Syd og Fyn
Ole Egelund
Tlf.: 22 40 06 64
Ole.Egelund@thyssenkruppelevator.dk

Modernisering – Jylland og Fyn
Chris Nielsen
Tlf.: 51 68 98 93
Chris.Nielsen@thyssenkruppelevator.dk

Servicekontrakter – Jylland og Fyn
Mogens Kjergaard
Tlf.: 21 49 49 69
Mogens.Kjergaard@thyssenkruppelevator.dk